«Бізнес для Розумних Міст» - конгрес відбудеться в Києві 29-31 січня 2019 року

Дата: 04.01.2019 12:53
Кількість переглядів: 628

Фото без описуЗ 29 до 31 січня в НСК «Олімпійський» відбудеться конгрес «Бізнес для Розумних Міст». Захід має на меті зібрати лідерів регіону для вирішення проблемних питань у містах та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів і надання послуг.

Перший день Конгресу буде присвячений участі бізнесу в трансформації міст. Мери та представники міст, урядів та приватних компаній презентують свої успішні історії участі бізнесу в трансформації міст, проінформують про те, як вони досягли реальних партнерських відносин між бізнесом та публічною владою.

День другий – Розумні міста Регіону: досвід та виклики. Основна тема, що підлягає обговоренню на цій сесії, - «Підвищення ролі бізнесу у Стратегіях Розумних Міст (Smart City Strategies) в Україні та регіоні: нова економіка». Експерти з різних областей України розкажуть про економіку замкнутого циклу, технології «блокчейн», зелену та синю економіку тощо.

В рамках Конгресу пройде 6 конференцій, присвячених конкретним напрямам, кожна з яких розрахована на 100 учасників (2 паралельні конференції кожного дня), під час яких буде проведено спеціалізовані сесії за різною тематикою та секторами, зокрема:

  • розумна мобільність: електричні та бездротові автомобілі, інтеграція транспортних моделей та стабільна мобільність;

  • розумне навколишнє середовище: відновлювана енергія та енергоефективність;

  • розумна економіка: промислові та інноваційні парки, їх роль у стійкому зростанні;

  • розумний спосіб життя: здоров'я та спорт – як технології дозволяють поліпшити якість життя та забезпечити здоровий спосіб життя;

  • розумний уряд: координація між публічними адміністраціями у розробці Smart проектів, е-урядуванні та інтеграції технологій в управління містами;

  • розумні люди: лабораторії життя, освіта, етика тощо та їх роль у трансформації міст у Розумні та Сталі.

Серед спікерів заходу представники уряду України, бізнесу та міжнародні експерти із зазначених питань, в тому числі: Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко; Міністр економічного розвитку та торгівлі – перший віце-прем’єр Міністр України Степан Кубів;, Президент IdenCity, мер Барселони (з 2006 до 2011 року) Джорді Хереу; Генеральний секретар Організації міжнародних економічних відносин – OiER, засновник і виконавчий директор програми USC (United Smart Cities) Карі Айна Ейк (Австрія); Голова Східно-Європейської служби BBC World Service Артем Ліс; засновник та керівник Crowdsourcing Week Епі Людвик Некай (Сінгапур); економічний експерт Офісу Конкурентоспроможності Дубаї, Департамент економічного розвитку Дубаї (DED), Уряд Дубаї, Др. Ірфан Аль Хасані (ОАЕ) та багато інших.

Форум «Бізнес для Розумних Міст» буде організовано відповідно до програми United Smart Cities (USC) метою якої є оцінка міст, формування міських профілів та розробка стратегії підтримки, розробка проектів у співпраці з міськими експертами та приватним сектором, визначення варіантів фінансування, оцінки проектів та аналіз прогресу в місті.

United Smart Cities (USC) – це глобальна платформа, яка сприяє виконанню місії Організації Об'єднаних Націй щодо перетворення міських інфраструктур. Створення USC було ініційовано Організацією міжнародних економічних відносин (OiER) спільно з Європейською економічною комісією ООН (UNECE) у 2014 році. Програма USC спрямована на сприяння досягнення у 2030 році показників сталого розвитку шляхом прискорення процесу трансформації міст. На сьогоднішній день платформа охоплює 1000 міст, мережа яких продовжує зростати. USC успішно відіграє роль аналітика та консультанта, вона продукує рішення та допомагає з пошуком інвестицій.

«Бізнес для Розумних Міст» – це простір, де впливові глобальні компанії можуть зустріти партнерів, місцева влада – знайти рішення для розв’язання проблем міст, стартапи – зустріти інвесторів, а інвестор – знайти проекти та/або компанії, в які можна вкладати кошти.

Організатор форуму «Бізнес для Розумних Міст» - Фонд Розвитку Міст, який визначає головною метою своєї діяльності допомогу українським містам у досягненні цілей сталого розвитку. Фонд допомагає Києву та іншим містам України досягнути сучасних світових стандартів у розвитку економіки, соціальної сфери, транспортної, інженерної та безпекової інфраструктури із збереженням природного та культурного надбання.

За інформації Асоціації міст України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора