Звіт про роботу КП "Яготинське ВУ ВКГ" за березень 2018 року

Дата: 02.04.2018 12:54

Фото без описуКомунальне підприємство Яготинської міської ради «Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» інформує про виконані роботи за березень 2018 року.

1. Піднято, очищено та подано в розподільчу мережу міста питної води – 62,7 тис.м3.

2. Прийнято, транспортовано та очищено на очисних спорудах міста стічних вод  - 34,2 тис. м3 .

3. Встановлено лічильників холодної води у абонентів – 3 шт.

4. Заміна лічильників холодної води у абонентів – 4 шт.

5. Ремонт фільтра знезалізнення № 3 питної води на ВНС – II-го підйому з очисого полістерольного завантаження.

6. Ремонт артезіанської свердловини № 17 (ремонт напірної колони).

7. Ліквідація витоку води  на магістральному водопроводі по вул. Толбухіна, вул. Пушкіна.

8. Ремонт силового обладнання прокладання запасного кабеля живлення на КНС № 4 по вул. Незалежності, 40.

9. Ремонт фекального насоса на КНС № 6по вул. Робітнича, житловий мікрорайон "ПТФ".

10. Аварійний ремонт залізобитонного напірного каналізаційного колектора Ø 500мм. по вул. Суворова з заміною двох залізобитонних труб на поліпропіленові Ø 500мм.

11. Прочистка та промивка каналізаційних мереж по пров. Говорова, вул. Незалежності 18; 20; 22, вул. Каштанова Алея,1; 2.

12. Розчистка закріплених територій від снігу.