Шановні мешканці міста Яготин, до Вашої уваги інформація по дорогах!

Дата: 14.05.2018 12:58

Фото без описуДо Вашої уваги надаємо повторно інформацію щодо обслуговування доріг міста Яготин.

Вулиці, які до останнього часу знаходилися на балансі Служби автомобільних доріг в Київській області та на обслуговуванні у філії Яготинське райДУ: Незалежності, Переяслівська, Пирятинська, Київська, Робітнича (частково).

Вулиці: Робітнича (частково), Толбухіна, Вокзальна, Кільцева, Привокзальна, Шевченка, Мічуріна, Шкільна площа, Дарницька (частково), Поштова (частково), Толстого (частково) перебувають на балансі Київської обласної державної адміністрації.

Вулиці та провулки, які перебувають на обслуговуванні в комунальному підприємстві Яготинської міської ради "Комунальник": вулиці: 1-го Травня, 8-го Березня, 24-го Серпня, Бабія Павла, Білокур Катерини, Богуна Івана, Боженка, Большака Василя, Бондаренка, Бранця, Будівельна, Васнецова, Ватутіна, Ветеранів, Винниченка, Відродження, Гагаріна, Гастелло, Героїв Танкістів, Гирича, Глібова, Говорова, Гоголя, Гордієнка Дмитра, Грабовського, Грінченка, Грушевського, Дарвіна, Декабристів, Дмитрівська, Добролюбова, Дорошенка, Достоєвського, Драгоманова, Заводська, Заслонова, Зв'язківців, Згурівська, Зоряна, Інженерна, Інтернаціоналістів, Каштанова Алея, Клубна, Ковпака, Козацька, Короленка, Косяченка, Котляревського, Коцюбинського, Кравченка, Кривоноса, Крилова, Кузнєцова Олександра, Кутузова, Ліснянська, Леонтовича, Лермонтова, Лесі Українки, Лисенка Миколи, Лихачова, Ломоносова, Мініна, Мінська, Макаренка, Маркевича, Маяковського, Мирного, Мирська, Миру, Мономаха, Набережна, Наливайка, Некрасова, Нечуя-Левицького, Нова, Озерна, Олімпійська, Олеся Олександра, Орлика Пилипа, Островського, Паркова, Пасічна, Патона Євгена, Перемоги, Петлюри, Пирогова, Полтавська, Польова, Посітка, Пушкіна, Радіщева, Рєпіна, Рєпніних, Рильського Максима, Річна, Роговця, Розумівська, Розумовського, Рокитнянська, Сікорського Ігоря, Садова, Сільгосптехніки, Сінна, Сірка Івана, Сковороди, Соборна, Старицького, Степова, Студентська, Суворова, Стуса Василя, Тесленка, Трудових резервів, Тургєнєва, Філатова, Франка Івана, Фурманова, Футбольна, Хмельницького Богдана, Ціолковського, Чайковського, Червоного Хреста, Чернишевського, Черняховського, Чехова, Чкалова, Чорновола В’ячеслава, Чубинського, Шляховиків, Ювілейна, Ярослава Мудрого, Ясногірська. Дарницька (частково), Поштова (частково), Толстого (частково). Зарічанська, Визволителів.

Провулки: Алєксєєвої Ніни, Аптечний, Вільний, Вишневий, Вокзальний, Вороного, Вузький, Гайдамацький, Гастелло, Глібова, Глінки, Говорова, Гоголя, Данила Галицького, Довженка, Дубошія, Заводський, Залізничний, Запорізький, Карпенко-Карого, Комарова, Короленка, Короткий, Котляревського, Лісняківський, Лобановського Валерія, Ломоносова, Мічуріна, Макаренка, Мирного, Мисливський, Молодіжний, Набережний, Нахімова, Незалежності, Некрасова, Непорожнього Олександра, Озерний, Офіцерський, Пасічний, Переяслівський, Пирятинський, Пчілки Олени, Сінний, Сагайдачного, Симиренка, Симоненка Василя, Сковороди, Сонячний, Степовий, Стрілецький, Супійський, Східний, Толбухіна, Толстого, Філатова, Франка Івана, Футбольний, Ціолковського, Черкаський, Чкалова, Шевченка, Шкільний, Шмідта, Яблуневий.

11 травня на 34 позачерговій сесії Яготинської міської ради депутатами одноголосно було прийнято рішення «Про співфінансування капітального ремонту дорожнього покриття вулиць Поштова, Кривоноса, І.Франка  в  місті Яготині Київської області».

До переліку об’єктів включено вулиці Поштова, Кривоноса, І.Франка міста Яготин. Капітальний ремонт дорожнього покриття буде здійснюватись за рахунок фінансування коштів обласного бюджету в обсязі 80 відсотків та співфінансування коштів міського бюджету в обсязі 20 відсотків від загальної кошторисної вартості робіт.

Також на засіданні сесії було проведено перерозподіл видатків, зокрема, на проведення капітального ремонту дорожнього покриття по вул. 24 Серпня в м. Яготин.

Шановні жителі по вулиці 24 Серпня, ми розраховуємо на Ваше розуміння та звертаємось з проханням разом  подбати про чистоту нашого міста та заключити з КП «Комунальник» договора на вивезення побутових відходів.

Давайте разом зробимо все, аби наш Яготин став ще чистішим, охайнішим і привабливішим і пам’ятаймо - чисто там, де не смітять