Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради

Дата: 18.12.2017 13:01

18 грудня відбулась оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

Міський голова Н.М. Дзюба зауважила, що в день Святого Миколая - 19 грудня 2017 року о 16:00 на центральній площі міста засвітить свої вогники новорічна ялинка.

Начальники відділів апарату міської ради, керівники комунальних підприємств Яготинської міської ради: «Комунальник», «Яготинська ЖЕК», "Міськсвітло", «Яготинський ВУ ВКГ», «Ритуал» та виконувач обов’язків директора стадіону «Колос» доповіли про стан виконання доручень міського голови та прозвітували про виконані роботи за період з 11 грудня по 17 грудня 2017 року.

Начальник КП «Комунальник» А.В. Стріха зазначив, що підприємством протягом минулого тижня проведено роботи:
- по видаленню самосійної порослі дерев (від хокейного майданчика до музичної школи);
- надання автовишки для наряджання ялинки.
Андрій Вікторович додав, що плануються роботи по монтажу новорічної ілюмінації на Калиновій Алеї та встановлення новорічної конструкції навколо ялинки розташованої на Центральній площі міста.
Окрім зазначених робіт, підрозділ виконує функції щоденного підтримання території міста у належному санітарному стані, зокрема проводиться щоденне ручне прибирання сміття по всій протяжності міста, включно з територією по вул. Кільцевій (від в'їзду зі сторони траси Київ-Харків до газозаправочної станції та від озера «Кирильське» до виїзду з міста зі сторони мікрорайону «ДРСУ») та у «Сорочому Яру».

Майстер СКП «Ритуал» С.В. Лисенко наголосив, що працівниками спеціалізованого підприємства виконують роботи по благоустрою на кладовищі № 11 по вул. Незалежності (поблизу газової заправки).

Начальник КП «Яготинська ЖЕК» О.В. Білаш доповів, що за період з 11.12.2017 по 17.12.2017 підприємством виконано:
- ремонт системи електромереж по вул. Шевченка, 245;
- ремонт освітлення по вул. Незалежності, 94а
- в багатоквартирних житлових будинках по вул. Незалежності, 58, Ветеранів, 7 встановлено світлодіодні лампи;
- прочистка каналізації (12 викликів);
- вивезення твердих побутових відходів;
- проведення прибирання на території багатоквартирних житлових будинків.

Головний інженер КП «Яготинське ВУ ВКГ» І.І. Вишнівський поінформував, що працівниками виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства здійснювалась робота:
- прочистка каналізаційних мереж;
- ремонт КНС № 1;
- ліквідація витоків води по вул. Гирича, 42, Сікорського Ігоря, 17;
- ремонт аераційних ліфтів на очисних спорудах.