Концертна святкова програма з нагоди відзначення 74-річниці Дня Перемоги у Другій світовій війні

Дата: 09.05.2019 13:07
Кількість переглядів: 930

Фото без описуПісля закінчення першого дійства - мітингу-реквієму з нагоди відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті і примирення в Україні на містян та гостей міста чекала святкова концертна програма поблизу пам’ятника «Невідомому солдату».

Об 11:00 годині на Алеї Слави розпочався виступ народного аматорського хору ветеранів війни, праці та військової служби "Солдатська пам'ять", дипломанта багатьох обласних конкурсів ім. Кирила Стеценка, учасника республіканських концертів в Палаці «Україна», Київській державній філармонії. Від ветеранських щирих сердець лунали теплі вітання, а виконання музичних творів додавали містянам козацького духу. 

Пісні на військову тематику проникливо звучали від народного аматорського хору «Джерело» Сулимівського сільського клубу та ансамблю «Дивосвіт» любительського об’єднання Яготинського районного будинку культури. 

Дарували присутнім свою творчість, свій талант А. Васик, Т. Криворучко, учасник АТО в рядах Національної гвардії України С. Дорошенко, талановитий учень школи мистецтв О. Троцюк, вокальний ансамбль «Віста» Яготинської дитячої школи мистецтв.

В загалом святкова програма на Алеї Слави зібрала справжніх шанувальників фронтової пісні. Їх знають усі, їх полюбляють люди різних віків. Адже творчість композиторів-піснярів у воєнні роки – одна із самих чудових сторінок нашої музики. Пісні тоді народжувалися в боях, з ними йшли на подвиг, вони вселяли сили і впевненість у перемозі над ворогом.

Під час концерту всі присутні мали змогу поласувати смачною «солдатською кашею». 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора