Щотижнева оперативна нарада

Дата: 04.03.2019 13:29

04 березня під головуванням першого заступника міського голови С.О. Овчаренка відбулась щотижнева оперативна нарада за участі керівників комунальних підприємств та начальників відділів апарату міської ради.

В рамках наради присутні заслухали звіти керівників комунальних підприємств міста за період з 25.02.2019 по 03.03.2019 року.

Обговорено ряд питань щодо планів роботи та пропозицій на поточний робочий тиждень.

Перший заступник міського голови інформував про прийняту участь у розширеній нараді при голові Яготинської райдержадміністрації В.С. Шмигановському.

Зокрема, Сергій Олександрович звернув увагу присутніх на технічну підготовку виборчих дільниць до проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Заступник міського голови Олена Іванівна Федина підняла питання щодо заходів та професійних свят у березні 2019 року.

По завершенню апаратної наради було надано ряд доручень керівникам комунальних підприємств та начальникам відділів апарату міської ради.