Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради

Дата: 26.12.2017 13:43

Фото без опису26 грудня відбулась оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

Начальники відділів апарату міської ради, керівники комунальних підприємств Яготинської міської ради: «Комунальник», «Яготинська ЖЕК», "Міськсвітло", «Яготинський ВУ ВКГ», «Ритуал», «Редакція газети «Яготин – місто моє»  та директор стадіону «Колос» доповіли про стан виконання доручень міського голови та прозвітували про виконані роботи за період з 18 грудня по 24 грудня 2017 року.

Майстер СКП «Ритуал» С.В. Лисенко наголосив, що працівниками спеціалізованого підприємства виконуються роботи по благоустрою на кладовищі № 11 по вул. Незалежності (поблизу газової заправки).

Начальник КП «Яготинська ЖЕК» О.В. Білаш доповів, що за період з 18.12.2017 по 24.12.2017 підприємством виконано:
- ремонт електрощитових по вул. Шевченка, 245;
- прочистка каналізацій (8 викликів);
- вивезення гілля після буревію;
- розчистка снігу та проведення прибирання на території багатоквартирних житлових будинків;
- вивезення твердих побутових відходів.

Начальник КП "Міськсвітло" В.М. Білаш  доповів, що працівниками комунального підприємства проводились роботи по встановленню опор та монтуванню електролінії від вул. Пирятинська до вул. Кільцева.

Головний інженер КП «Яготинське ВУ ВКГ» І.І. Вишнівський поінформував, що працівниками виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства здійснювались роботи:
- прочистка каналізаційних мереж;
- доведення до належного стану КНС № 5.

Директор стадіону «Колос» В.В. Сапронайтіс зауважив, що на минулому тижні працівники проводили розчистку території стадіону від снігу.

Головний редактор КП «Редакція газети «Яготин – місто моє» Я.А. Ревенко відзначила, що проводиться підписна компанія газети на 2018 рік.

Начальник відділу організаційного забезпечення діяльності апарату міської ради О.С. Третяк ознайомила з календарним планом роботи Яготинської міської ради з 25.12.2017 по 31.12.2017.