Виставка Великодніх писанок

Дата: 26.04.2019 13:45

На Центральній площі міста на огляд яготинцям та гостям міста виставлені Великодні писанки.

На виставці представлено весь спектр дошкільної та учнівської декоративно-прикладної діяльності з використанням різних технік виконання.

Мудрі люди кажуть: "У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки". І справді, тільки велика любов може творити такі дива гармонії та уяви. Кожна писанка - це ніби маленький світ. Тут і українка, і немовлята, і лелеки, і Великодній кулич, і калина, ну й звичайно традиційна символіка, адже писанка – це не просто сувенір чи народна мініатюра, вона несе в собі високий заряд енергетики, аби підтримати лад та рівновагу у нашому світі.

Шановні яготинці! З шанобливістю ставтесь до Великодніх прикрас, бо навіть найменший подарунок може бути найкращим, якщо у нього вкласти душу. І пам’ятайте - цю красу подарували юні містяни, створивши Великодню писанку, адже саме вона, як оберег рідного краю, буде нагадувати кожному про звичаї і традиції українського народу.