Як взяти участь у програмі "Доступне житло" для внутрішньо переміщених осіб, яку реалізує Держмолодьжитло

Дата: 14.03.2018 13:46
Кількість переглядів: 564

Фото без описуДержавний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву спільно з Проектом Ради Європи «Про посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні» підготували соціальний відеоролик про роботу Фонду у сфері забезпечення житлових прав внутрішньо переміщених осіб.

У ролику представлена інформація про роботу Державної програми «Доступне житло» та умови участі у ній внутрішньо переміщених осіб; розповідається, як переселенцю звернутися до Фонду Держмолодьжитло.

Більш детальну інформацію ви можете отримати, звернувшись до Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву за телефонами 044 275 01 39, 044 275 14 37 або завітавши на веб-сайт www.molod-kredit.gov.ua.

Нагадаємо, 7 липня 2017 року Асоціація міст України підписала з Держмолодьжитло Меморандум про співпрацю. Метою Меморандуму є співпраця і консолідація зусиль, спрямованих на реалізацію житлової політики держави, захист житлових прав громадян України, запровадження інноваційних механізмів, спрямованих на вирішення житлових проблем населення України та подальший розвиток місцевого самоврядування.

За інформації офіційного веб-сайту Асаціації міст України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора