Повідомлення про проведення громадських слухань

Дата: 10.08.2018 13:48

Фото без описуЩодо врахування громадських інтересів при розробці детального плану території  в м. Яготині по вул. Мічуріна

Містобудівна документація Детальний план території з метою відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади міста Яготин, площею 0,01 га для будівництва індивідуального гаража по вул. Мічуріна, для передачі у приватну власність гр. України Ярославу Степану Ігоровичу.

Метою розробки детального плану території земельної ділянки є відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади міста Яготин для передачі у приватну власність для будівництва індивідуального гаража.

Ділянка розташована на території в місті Яготині по вул. Мічуріна, в межах населеного пункту в адміністративних межах Яготинської міської ради.

Замовником даного детального плану виступає Яготинська міська рада, 07700, Київська область, м. Яготин, вул. Незалежності, 67.

Розробником детального плану є Приватне підприємство «Архаїка», головний архітектор Харчов Микола Олексійович (Кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих виконавців робіт (послуг)  пов’язаних із створенням об’єкта архітектури від 13.05.2016 року серія АА № 002928).

З детальним планом території можна ознайомитись в термін з 10.08.2018 по 11.09.2018 в Яготинській міській раді (м. Яготин, вул. Незалежності, 67 кабінет № 14 у відділі з питань юридичного забезпечення та земельних відносин).

Детальний план містить текстові та графічні матеріали.

Термін подання пропозицій та зауважень з 10.08.2018 по 11.09.2018.

Дата проведення громадських слухань – 11.09.2018 о 14 год. 30 хв.

Місце проведення – зал засідань Яготинської міської ради.

Відповідальний за проведення громадських слухань, організацію розгляду пропозицій та зауважень є перший заступник Яготинського міського голови Овчаренко Сергій Олександрович.

Виконувач обовязків
міського голови                                                       С.О. Овчаренко

08.08.2018