Порядок в місті залежить від кожного з нас

Дата: 26.05.2018 13:56

Фото без опису26 травня жителі міста влаштували толоку, щоб навести лад на житловому масиві "ЦИНС". Адже наше місто повинно з кожним роком, з кожним днем ставати все прекраснішим, щоб у ньому зручно  жилось кожному мешканцю і комфортно почувалося гостю.

Спілкуючись з учасниками акції зрозуміло, що мріють вони про чистоту та затишок, а також про місце де жителі мікрорайону матимуть можливість проводити вільний час та займатися спортом.

Активісти дякують комунальному підприємству Яготинської міської ради "Комунальник", за надану допомогу та техніку для вивозу сміття.

Ціна ошатності нашого міста може залежати не від захмарних капіталовкладень, а від особистої участі, від бережного ставлення до навколишнього середовища, усвідомлення того, що порядок в місті, як у власній домівці, залежить від кожного з нас!
Шановні мешканці міста, Яготинська міська рада дуже вдячна за Вашу активність, небайдужість та підтримання чистоти і порядку у нашому спільному домі під назвою - Яготин.