Танець – це можливість зробити своє життя яскравішим

Дата: 27.03.2019 13:56
Кількість переглядів: 618

Фото без опису16 березня 2019 року в м. Києві відбувся, вже давно популярний в Україні та за її межами, Міжнародний фестиваль-конкурс «Соняшник», номінація «хореографія», бо метою кожного фестивалю є виявлення дитячих талантів України.

Розмаїття класичної, народної та сучасної хореографії демонструвала велика кількість учасників з різних міст України.

Того березневого дня і вихованці зразкового дитячого хореографічного ансамблю «Барвінок», Яготинської дитячої школи мистецтв, керівник Зінаїда Павлівна Козачок, взяли участь у творчому змаганні, бо талановита молодь Яготинщини не уявляє свого життя без танцю та життя свого колективу без участі в різних фестивалях-конкурсах хореографічного мистецтва.

Цього року дебютували на такій великій сцені і не менш старанні та талановиті учні молодшої групи ансамблю «Барвінок» і, звичайно, досвідчені конкурсанти (старша група ансамблю).

На розсуд журі зразковий хореографічний ансамбль «Барвінок» представив по два танці в молодшій та середній віковій категорії, кожна з яких завоювала призові місця.

Отже, за підсумками журі молодша група ансамблю отримала І місце за «Повітряний екіпаж», ІІІ місце за «Вари, вари, кашку». Старша ж група отримала І місце за композицію  «Підківки» та ІІ місце за «Ковбойський танець». За перемогу керівник та конкурсанти отримали дипломи  переможців, призовий кубок, медаль на згадку про участь, солодкі подарунки, і звичайно ж, новий досвід та приємні враження.

Зразковий дитячий хореографічний ансамбль «Барвінок», Яготинської дитячої школи мистецтв дякує за підтримку своїх дітей у період підготовки та під час участі у конкурсі.

Яготинщина пишається талановитою молоддю, радіє їх успіхам та щиро бажає колективу «Барвінок» та керівнику Зінаїді Козачок нових досягнень та втілення творчих ідей! Так тримати!

Алла Романова« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора