Яготинщина приймає зарубіжних гостей

Дата: 15.09.2017 14:00

Фото без опису15 вересня Яготинщина радо зустрічає делегації з Республіки Молдови та Польщі.

Сьогодні вони мали можливість відвідати дошкільний навчальний заклад № 3 «Ромашка» та Яготинський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа-загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2».

На зустрічах були присутні: міський голова Н.М. Дзюба, перший заступник міського голови С.О. Овчаренко, начальник відділу освіти Яготинської райдержадміністрації М.Т. Степанченко, методист районного методичного кабінету відділу освіти Яготинської райдержадміністрації О.В. Міненок, завідувач ДНЗ № 3 «Ромашка» Т.В. Кривенко, директор НВК № 2 В.І. Чорноштан, делегати з Республіки Польща: секретар гміни Панкі Ельжбєта Ваховска, депутат Ради гміни Панкі Божена Сквара та делегати з Республіки Молдова: заступник міського голови Віктор Амброч, міський радник Павло Писар, районні радники Якоб Миндреску і Унтіла Ольга.

Детальніше читайте найближчого часу на офіційному сайті Яготинської міської ради.