Повідомлення про проведення громадських слухань

Дата: 26.04.2019 14:01

Фото без описуЩодо врахування громадських інтересів при розробці детального плану території в м. Яготині по вул. Драгоманова, 5

Детальний план території з метою передачі у власність земельної ділянки  площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Яготині по вул. Драгоманова, 54, за рахунок земель, не наданих у власність та користування в межах населеного пункту в адміністративних межах Яготинської міської ради гр. України Жеведенко Ользі Іванівні.

Метою розробки детального плану території земельної ділянки є передача у власність земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд.

Ділянка розташована в місті Яготині по вул. Драгоманова, 54, в межах населеного пункту в адміністративних межах Яготинської міської ради.

Замовником даного детального плану виступає Яготинська міська рада, 07700, Київська область, м. Яготин, вул. Незалежності, 67.

Розробником детального плану є Приватне підприємство «Архаїка», головний архітектор Харчов Микола Олексійович (кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих видів робіт (послуг) пов’язаних із створенням об’єкта архітектури від 13.05.2016 року серія АА № 002928).

З детальним планом можна ознайомитися в термін з 26.04.2019 по 28.05.2019 в Яготинській міській раді (м. Яготин, вул. Незалежності, 67 кабінет № 14 увідділ з питань юридичного забезпечення та земельних відносин).

Детальний план містить текстові та графічні матеріали.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій та зауважень є перший заступник Яготинського міського голови Овчаренко Сергій Олександрович.

Термін подання пропозицій та зауважень з 26.04.2019 по 28.05.2019.

Перший заступник міського голови                     С. ОВЧАРЕНКО