Дата: 18.05.2018 14:03

Про проведення громадського обговорення щодо присвоєння спортивному комплексу стадіону «Колос» в м. Яготині по вул. Незалежності, 75 імені Крежевицького Юрія Григоровича

Організатором  проведення громадського обговорення виступає Яготинська міська рада, 07700, Київська область, м. Яготин, вул. Незалежності, 67.

Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти ім'я Крежевицького Юрія Григоровича – спортивний комплекс стадіону «Колос», 07700, Київська область, м. Яготин, вул. Незалежності, 75.

Ім'я фізичної особи що пропонується присвоїти спортивному комплексу стадіону «Колос» - Крежевицький Юрій Григорович, який своє життя присвятив спорту, зокрема футболу. Працював на багатьох посадах в сфері фізкультури та спорту : інструктором зі спорту на цукрозаводі, тренером в дитячій юнацькій спортивній школі, директором ДЮСШ, головою міжгосподарського фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос», тренером та інструктором зі спорту при даному клубі. Останні, майже 20 років свого життя віддав тренерській роботі в Яготинській ДЮСШ. Вихованці Ю.Г. Крежевицького неодноразово ставали переможцями першостей України та Київської області, входили до складу збірних команд області та молодіжної команди колишнього Радянського Союзу.

Пропозицію щодо присвоєння спортивному комплексу стадіону «Колос» імені Крежевицького Юрія Григоровича, внесли фізкультурно-спортивна громадська організація «Яготинська районна федерація футболу» та Яготинська районна громадська організація «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Колос»».

Місце і час підведення підсумків громадського обговорення (засідання за круглим столом):

- зала засідань Яготинської міської ради, вул. Незалежності, 67, м. Яготин, Київська область.

- дата проведення – 19 липня 2018 року.

- час проведення : 11 год. 00 хв.

Пропозиції або зауваження щодо присвоєння спортивному комплексу стадіону «Колос» імені Крежевицького Юрія Григоровича, приймаються у письмовій формі за адресою : 07700, Київська область, м. Яготин, вул. Незалежності, 67, або надсилаються електронною поштою на електронну адресу : yagotinmiskarada@ukr.net.

Кінцевий строк подання пропозицій та зауважень – 19 червня 2018 року.

Строк і спосіб оприлюднення пропозицій (зауважень), отриманих в ході проведення громадського обговорення - до 02 липня 2018 року на офіційному веб-сайті Яготинської міської ради.

Прізвище, посада та номер телефону особи, в якої можна отримати консультації з питання що винесено на обговорення : Овчаренко Сергій Олександрович – перший заступник міського голови, кабінет № 2, тел.(045-75) 5-44-42.