В місті Яготин з'явились нові дитячі майданчики

Дата: 07.06.2018 14:09

Фото без описуДитячий сміх, веселий гомін та щасливі обличчя батьків - все це тепер можна спостерігати в нашому місті, бо за кошти міського бюджету комунальне підприємство міської ради «Комунальник» придбало три дитячі майданчики для облаштування в мікрорайонах міста на прибудинкових територіях по вул. Вокзальна, 2-а, вул. Пасічна, а також в парковій зоні Сорочого Яру.

Кажуть, що дитинство – це найщасливіша пора нашого життя, а гра на майданчиках додасть сили, здоров'я, спритності – активного руху, який так необхідний сучасним дітям.

Маленькі хлопчики та дівчатка повинні зростати в атмосфері безмежної любові та турботи як з боку батьків, так і з боку влади.

Шановні мешканці міста! Звертаємо Вашу увагу на те, що при встановленні дитячих майданчиків використовуються матеріали для укріплення конструкцій ігрових елементів, яким потрібен час для зміцнення бетонної основи, а також для того, щоб дотриматися правил безпеки та захистити дітей від травматизму в майбутньому.