Програма СБУ «На тебе чекають вдома» дає шанс повернутись до мирного, цивілізованого життя (відео)

Дата: 09.08.2017 14:09
Кількість переглядів: 552

Фото без описуСпівробітники Служби безпеки України у рамках Програми «На тебе чекають вдома» повернули до нормального життя колишнього бойовика так званої «ДНР».

У квітні 2014 року мешканець Слов’янська на Донеччині під впливом російської пропаганди приєднався до незаконних збройних формувань. Вже за кілька місяців він усвідомив помилковість свого вибору, на власні очі побачивши усі «принади руського міру» та жахливі наслідки діяльності прибічників цієї кремлівської доктрини. Тому чоловік добровільно вийшов зі складу НЗФ та переховувався на тимчасово окупованих територіях, побоюючись кримінальної відповідальності.

Дізнавшись від знайомого про Програму СБУ «На тебе чекають вдома», він вирішив звернутись до правоохоронних органів.

Обставини наразі перевіряються у рамках кримінального провадження. Чоловік знаходиться вдома, зі своєю родиною та очікує на передбачене законодавством України звільнення від відповідальності.

Колишній бойовик закликав учасників незаконних збройних формувань так званих «ДНР/ЛНР» припинити протиправну діяльність та скористатись можливостями Програми СБУ «На тебе чекають вдома», що дійсно дає шанс повернутись до мирного, цивілізованого життя. 

 

Джерело: офіційний веб-сайт Служби безпеки України

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора