Звіт про роботу КП "Міськсвітло" за квітень 2018 року

Дата: 07.05.2018 14:10

Фото без описуКомунальне підприємство Яготинської міської ради «Міськсвітло» інформує про виконані роботи за квітень 2018 року.

1. Заміна натрієвих ліхтарів на однокристальні світлодіодні в кількості 86 штук  в мікрорайоні «Комбікормовий завод», а саме  по вулицях: Патона Євгена, Зоряна, Ясногірська, 24 Серпня, Білокур Катерина, провул. Пчілки Олени.

2. Заміна натрієвих ліхтарів на однокристальні світлодіодні в кількості 42 штуки  в мікрорайоні «Підварки», а саме по вулицях: Чехова, Крилова, Гоголя, Переяслівська.

3. Заміна натрієвих ліхтарів на однокристальні світлодіодні в кількості 26 штук в мікрорайоні «ПТФ», а саме  по вулицях: Ветеранів, Леонтовича, Робітнича, Переяслівська.

4. Ремонт ліхтарів (розбитих) на Алеї Слави.

5. Розчистка ліній електропередач від гілок по вул. Ціолковського, вул. Каштанова Алея.

6. Ремонт ліхтарів з заміною ламп згідно заявок жителів м. Яготин в кількості  36 штук (вул. Дарвіна, вул. Лесі Українки, вул. Кривоноса та ін.)