Особистий прийом громадян

Дата: 17.10.2018 14:11

Фото без опису17 жовтня міський голова Н.М. Дзюба провела особистий прийом громадян.

До очільниці міста звертались яготинці, щодо вирішення питань приватизації житла, щодо працевлаштування, отримання матеріальної допомоги на лікування тощо.

Мешканці міста, які звернулися на особистий прийом, отримали необхідні відповіді та консультації. За результатами розгляду заяв, Наталія Миколаївна надала доручення заступникам міського голови опрацювати порушені під час прийому громадянами питання та в межах чинного законодавства надати допомогу у їх вирішенні.

Заступник міського голови О.І. Федина консультувала громадян щодо соціального захисту, зокрема надання матеріальної допомоги жителям міста на лікування, адресної підтримки тощо.

Жителі міста, які звернули на прийом до секретаря міської ради Т.І. Рубанчук отримали роз’яснення щодо надання громадянам характеристик за місцем вимоги та інших питань, які потребували підтримки з боку представників влади.

Протягом робочого дня працівники Яготинської міської ради видавали довідки та надавали роз’яснення громадянам.