Виїзд по зверненнях громадян

Дата: 29.03.2018 14:12

Фото без опису28 березня працівники відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради спільно з виконувачем обов'язків завідувача сектором архітектури, будівництва та ЖКГ Яготинської райдержадміністрації В.О. Криськовим здійснили виїзд по зверненнях громадян щодо дотримання Правил благоустрою та утримання територій у місті Яготині.

Зокрема, на узбіччі дороги по вул. Степова в м. Яготині були зафіксовані складені будівельні матеріали (фундаментні блоки).

Відповідно до п. 5.2, п.п. 5.2.3 Правил благоустрою та утримання територій у місті Яготині власники та користувачі земельних ділянок, що межують з „червоними лініями" міських вулиць і доріг, зобов'язані: утримувати в належному стані власні виїзди з цих ділянок, запобігати винесенню на дорожні об'єкти землі, каміння та інших матеріалів, сміття.

За результатами виїзду власнику земельної ділянки по вул. Степова було вручено Припис з вимогою усунення виявлених недоліків у місячний термін.