«ЛЮДИ ДОПОМАГАЮТЬ ЛЮДЯМ» – БЛАГОДІЙНА ПЛАТФОРМА ДЛЯ ДОПОМОГИ РОДИНАМ ЗАГИБЛИХ УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ

Дата: 30.10.2018 14:12
Кількість переглядів: 509

Фото без описуБлагодійна громадська інтернет-платформа «Люди допомагають людям» – це проект, який виник ще навесні 2015 року. Його мета – надавати адресну допомогу родинам загиблих у період подій Революції Гідності та під час бойових дій на Сході нашої держави.

Особливість платформи «Люди допомагають людям» полягає в тому, що це перший в Україні абсолютно прозорий проект благодійної допомоги. У громадської організації немає ніякого фонду або посередницьких рахунків, гроші перераховуються напряму від людини, яка хоче допомогти, на особистий рахунок родини. На сайті є можливість перерахувати гроші з будь-якої точки земної кулі на користь обраної сім’ї або допомогти усім сім’ям відразу. У цьому випадку програма ділить суму платежу особи на рівні частини між усіма сім’ями.

Окрім того, на порталі розміщені відео-розповіді родин про їхніх найдорожчих людей, котрі трагічно загинули або зникли безвісти. Проект «Люди допомагають людям» реалізується громадською безприбутковою організацією «Громадський інформаційний простір», яка має статус волонтерської.

Детальніше ознайомитися з діяльністю благодійної платформи та допомогти родинам наших захисників можна за посиланням: https://lpl.com.ua/.

За інформації Київської обласної державної адміністрації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора