Вітаємо з ювілеєм!

Дата: 12.04.2019 14:14

Фото без описуЦього святкового дня оселя славетного яготинця повна гостей – численні родичі, близькі, друзі, знайомі, колеги по роботі, ідуть поздоровити Григорія Миколайовича Данькевича з 70-річчям.

12 квітня до теплих привітань з ювілеєм, бо це не просто свято, це - здобутки всіх років життя, долучилися і керівництво міста та голова міської первинної ветеранської організації О.К. Колесник.

Шановний Григорію Миколайовича! Ми знаємо Вас як, висококваліфікованого, вмілого організатора та керівника, який по праву може пишатися набутим досвідом, духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями.

Вітаємо Вас із гідно прожитими літами та бажаємо  невпинного руху вперед. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Хай і надалі буде плідною Ваша нелегка праця на благо рідного краю та держави, твердою віра, непоборною сила духу!

Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і Вашій родині на довгі роки!