Робоча нарада депутатської комісії по обстеженню стану автомобільних доріг загального користування на території м. Яготин

Дата: 25.04.2018 09:35

Фото без опису24.04.2018  о 16 годині в залі засідань Яготинської міської ради  відбулася робоча нарада  депутатської комісії по обстеженню стану автомобільних доріг загального користування на території м. Яготин.

До участі в робочій нараді долучилися міський голова Н.М.Дзюба, перший заступник міського голови С.О.Овчаренко, депутат Київської обласної ради А.М.Шахар’янц, депутати Яготинської міської ради VII скликання.

На комісії було обговорено інформацію щодо розгляду депутатських звернень та мешканців м. Яготин з питань проведення ремонту доріг на території міста. Депутати ознайомилися з відповідною документацією та вивчили  питання  проведення капітального ремонту доріг  на  території  м. Яготин.

Комісія вирішила здійснити обстеження стану доріг загального користування на території м. Яготин та провести наступне засідання з розгляду даного питання через тиждень.