Особистий прийом громадян

Дата: 24.10.2018 14:21

Фото без опису24 жовтня міський голова Н.М. Дзюба провела особистий прийом громадян.

До очільниці міста звертались яготинці, щодо вирішення земельних питань, благоустрою міста, а саме вулиці Полтавська, підтримки дитячих танцювальних гуртків тощо.

Мешканці міста, які звернулися на особистий прийом, отримали необхідні відповіді та консультації. За результатами розгляду заяв, Наталія Миколаївна надала доручення заступникам міського голови опрацювати порушені під час прийому громадянами питання та в межах чинного законодавства надати допомогу у їх вирішенні.

Перший заступник міського голови С.О. Овчаренко  консультував громадян щодо благоустрою по вулиці Гирича міста Яготин та інших питань.

Жителі міста, які звернули на прийом до секретаря міської ради Т.І. Рубанчук, отримали роз’яснення щодо надання громадянам характеристик за місцем вимоги та інших питань, які потребували підтримки з боку представників влади.

Протягом робочого дня працівники Яготинської міської ради видавали довідки та надавали роз’яснення громадянам.