До уваги жителів Яготина!

Дата: 27.08.2018 14:21

Фото без описуУ газеті «Яготин – місто моє» від 17.08.2018 № 33 (238) було опубліковано  рішення виконавчого комітету Яготинської міської ради від 08 серпня 2018 року № 130 «Про встановлення тарифу на проїзд у міських автобусних маршрутах загального користування у м. Яготин».

За результатами уточненого підрахунку результатів голосування з питання щодо встановлення тарифу на проїзд у міських автобусних маршрутах загального користування у м. Яготин сталася технічна помилка.

В зв’язку з виявленими неточностями, вважати рішення виконавчого комітету Яготинської міської ради від 08 серпня 2018 року № 130 «Про встановлення тарифу на проїзд у міських автобусних маршрутах загального користування у м. Яготин» таким, що не набрало достатньої кількості голосів.

Плата за проїзд у міських автобусних маршрутах загального користування у м. Яготин залишається на рівні попередньої: 4 грн. 50 коп.