В місті Яготині продовжується впорядкування адресного господарства

Дата: 12.09.2018 14:23

Фото без опису6 вересня у залі засідань міської ради відбулось засідання тридцять восьмої сесії Яготинської міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

Під час засідання депутати міської ради VII скликання вирішили уточнити назви вулиць, провулків в місті з метою забезпечення єдиного порядку написання назв, внесення достовірної та актуальної інформації до словників, єдиних та державних реєстрів, недопущення неточностей, що можуть виникнути при написанні типів та назв вулиць (провулків) в офіційних документах:

Стара назва

Нова назва

вулиця Двірківщанська

вулиця Двірківщинська

провулок Запоріжський

провулок Запорізький

Також депутатами було уточнено типи деяких об’єктів вулично-дорожньої мережі в місті, зокрема:

Стара назва

Нова назва

вулиця Гастелло/

провулок Гастелло

вулиця Зв’язківців/

провулок Зв’язківців

вулиця Шляховиків/

провулок Шляховиків

вулиця Шляховиків

вулиця Шмідта/

провулок Шмідта

вулиця Мирного/

провулок Мирного

вулиця Панаса Мирного

В ході розгляду цього питання також було змінено назву вулиці Фурманова в місті Яготині Київської області на вулицю Карпенка Карого.

Рішення Яготинської міської ради від 06.09.2018 № 1558-38-VII "Про впорядкування адресного господарства в місті Яготині Київської області".