Розпочато ремонт дитячих й спортивних майданчиків

Дата: 26.04.2018 14:26

Фото без описуУ місті Яготині розпочато ряд заходів з приведення існуючих дитячих майданчиків до належного стану - це і ремонт існуючих елементів майданчику з заміною зношених дерев'яних та металевих деталей, це і фарбування..

Працівники комунального підприємства міської ради «Комунальник» проводять роботи з ремонту дитячих й спортивних майданчиків, які знаходяться на балансі підприємства в мікрорайонах міста: «ПТФ», «Калиями», «Комбікормовий завод» та «Підварки». За зимовий період деякі механізми вийшли з ладу, лавочки, гойдалки та каруселі потребують фарбування. На сьогодні тут відремонтовано та пофарбовано окремі конструкції й  механізми гойдалок.

Такі ж ремонтно-відновлювальні роботи будуть виконані і на інших дитячих та спортивних майданчиках у різних районах міста.