Мітинг-реквієм з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Європі та Дня пам’яті і примирення

Дата: 09.05.2018 14:29
Кількість переглядів: 685

Фото без опису9 травня 2018 року в м. Яготин на Алеї Слави відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Європі та Дня пам’яті і примирення. Відзначення 73-річниці розпочалось з урочистої ходи до Вічного вогню та Братської могили на Меморіальному комплексі «Алея Слави». 

В заході взяли участь керівники міста та району: міський голова Н.М. Дзюба, голова Яготинської райдержадміністрації В.С. Шмигановський,  голова Яготинської райради В.Г. Грицай, голова Яготинської районної ради ветеранів учасників війни, праці та військової служби В.С. Ляшенко, керівники підприємств, установ, організацій, учасники АТО, представники духовенства, жителі та гості Яготинщини. 

На вірність Вкраїні вони присягали
Народу, батьківській землі.
І зброю у руки тому тільки взяли,
Щоб честь захистити її.
Здобути державу – свою, самостійну –
Ось гасло, що гріло буття,
І честь не сплямити борця України,
Віддать, якщо треба, й життя, - саме такими словами продовжився мітинг-реквієм біля Вічного вогню та Братської могили на Меморіальному комплексі «Алея Слави».
 
Ведучі  урочистого мітингу проникними,  хвилюючими словами доносили до присутніх  священну пам’ять про героїв, що полягли на фронтах  світової війни та поваги і пошани до ветеранів, які здобували Перемогу в боротьбі з нацизмом. Ми у вічному боргу перед тими хто віддав своє життя в боротьбі за Перемогу, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, яку вони виявили в боях за рідну землю…
 
Зі словами подяки до ветеранів Другої світової війни та із закликом до всіх присутніх пам’ятати про подвиг героїв минулої страшної війни звернулись голова Яготинської райдержадміністрації В.С. Шмигановський,  голова Яготинської райради В.Г. Грицай.
 
Яготинський міський голова Н.М. Дзюба подякувала сивочолим ветеранам, учасникам бойових дій Другої світової війни, учасникам дій на території інших держав та учасникам АТО за мужність і самовідданість, вірність обов’язку і стійкість духу у війні з небезпечним супротивником, адже ми повинні бути єдиним цілим в подоланні всіх негараздів, які випали на долю України. «Всім хто боровся за наше майбутнє – низький уклін, а тим кого немає з нами – вічна пам’ять від кожного з нас, пам’ять, яка повинна передаватися з покоління в покоління, яку ми з вами повинні нести через віки», - відзначила Наталія Миколаївна у своєму виступі.
 
Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь Другої світової, міський голова Н.М. Дзюба побажала: міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя.
 
Хвилюючими були і хвилини вручення ветеранам Другої світової війни та учасникам Антитерористичної операції на Сході України квітів від школярів.
 
Сьогодні Яготинщина хвилиною мовчання та покладанням квітів до Братської могили на Меморіальному комплексі «Алея Слави» вшанувала тих, хто віддав молодість, життя і здоров’я для врятування людей і рідної землі. Ми, українці, повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.
 
По завершенню урочистого мітингу-реквієму представник духовенства відправив панахиду по загиблих воїнах у тій страшній і великій війні.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора