Особистий прийом громадян

Дата: 21.03.2018 14:37

Фото без опису21 березня міський голова Н.М. Дзюба провела особистий прийом громадян, під час якого до очільниці міста звернулись яготинці з питань: соціального захисту населення, земельних відносин, житлово-комунального господарства.

В ході особистого прийому яготинці отримали роз'яснення та необхідні консультації, а відповідальним працівникам міської ради були надані відповідні доручення.

Заступник міського голови О.І. Федина консультувала яготинців з питань соціального захисту населення.

До секретаря Яготинської міської ради Т.І. Рубанчук звернулись громадяни щодо надання характеристик та обстеження житлово-побутових умов депутатами Яготинської міської ради VII скликання.

Керуючим справами виконавчого комітету міської ради В.А. Галицьким видавались рішення виконкому.

Протягом робочого дня працівники відділу Яготинської міської ради видають довідки та надають громадянам роз’яснення з різних питань.