Яготинський район, Київська область

Об'їзд території міста

07 листопада працівниками відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату Яготинської міської ради було проведено об’їзд території міста, з метою недопущення несанкціонованої торгівлі у невстановленому для цього місці, та дотримання фізичними особами Правил благоустрою та утримання територій м. Яготин.

В ході об’їзду було виявлено несанкціоновану торгівлю товарами промислової та господарської групи, які здійснювали фізичні особи у невстановленому місці. Для продажу вищезазначених товарів на території міста по вул. Поштовій облаштований Привокзальний ринок, про що було наголошено продавцям.

Фізичним особам було зроблено усне попередження та вказано, що в разі повторного випадку порушення Правил благоустрою, їх буде притягнуто до адміністративної  відповідальності.