Київська область, Яготинський район

Особистий прийом громадян

Дата: 21.02.2018 14:43

21 лютого яготинці звернулись до керівництва Яготинської міської ради на особистий прийом, в ході якого громадяни отримали роз'яснення та необхідні консультації, а відповідальним працівникам міської ради були надані відповідні доручення.

Заступник міського голови О.І. Федина консультувала яготинців з питань соціального захисту населення, житлової політики.

До секретаря Яготинської міської ради Т.І. Рубанчук звернулись громадяни щодо надання характеристик та обстеження житлово-побутових умов депутатами Яготинської міської ради VII скликання.

До керуючого справами виконавчого комітету міської ради В.А. Галицького звернулися яготинці щодо видачі рішень виконкому.

Протягом робочого дня працівники відділу Яготинської міської ради видають довідки та надають громадянам роз’яснення з різних питань.