Особистий прийом громадян

Дата: 13.06.2018 14:48

13 червня, на особистий прийом до міського голови Н.М. Дзюби звернулись мешканці міста, звернення яких потребували підтримки з боку представників влади.

До першого заступника міського голови С.О. Овчаренка громадяни звертались з питань житлово-комунального господарства, соціального захисту населення та благоустрою міста.

Секретар Яготинської міської ради Т.І. Рубанчук консультувала громадян з питань обстеження житлово-побутових умов, надання характеристик на громадян депутатами Яготинської міської ради VII скликання, а також щодо соціального захисту.

Громадяни, які звернулися на особистий прийом до керівництва Яготинської міської ради отримали необхідні відповіді та консультації.

За результатами розгляду були надані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів міської ради опрацювати порушені під час прийому яготинцями питань та в межах чинного законодавства надати допомогу у їх вирішенні.