Робоча нарада про готовність до осінньо-зимового періоду

Дата: 23.10.2018 12:00

Фото без опису23 жовтня 2018 року в залі засідань Яготинської міської ради відбулася нарада щодо забезпечення сталого функціонування Яготинського району  в осінньо-зимовий період.

В нараді взяли участь міський голова Н.М. Дзюба, перший заступник голови Яготинської районної державної адміністрації Т.П. Сухенко, заступник міського голови О.І. Федина, представники сільських рад Яготинського району, представник Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості, Яготинської центральної районної лікарні, первинної ланки медицини, КПТМ «Яготинтепломережа», відділу освіти Яготинської районної державної адміністрації, культури району та інші.

На порядок денний були винесені питання:

про підготовку до осінньо-зимового періоду;

про підготовку до роботи дорожньо-мостового господарства та спеціалізованої техніки до роботи під час погіршення погодних умов 2018-2019 року;

про залишки коштів на рахунках на кінець поточного року.

Під час засідання Яготинська міська рада, сільські ради Яготинського району та всі присутні обговорили питання готовності до осінньо-зимового періоду. Учасники наради мали можливість задати запитання та отримати змістовні роз’яснення.