Громадські слухання

Дата: 12.12.2018 14:58

Фото без описуВідповідно до розпорядження голови Яготинської районної державної адміністрації від 07.06.2017 № 117 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Яготинському районі" 18.12.2018 об 11.00 за адресою: м. Яготин, вул. Незалежності, 87 в Яготинському районному будинку культури відбудуться громадські слухання при голові Яготинської районної державної адміністрації за участю: першого заступника голови райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, дільничного інспектора, міського голови.

ПИТАННЯ ОБГОВОРЕННЯ:

- про забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, стану правопорядку та злочинності на території м. Яготина;

- проблемні питання.