Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради

Дата: 10.09.2018 15:07

10 вересня відбулась щотижнева оперативна нарада під керівництвом міського голови Н.М. Дзюби з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату Яготинської міської ради.

На початку наради було заслухано звіти керівників комунальних підприємств міста за період роботи з 01.08.2018 по 31.08.2018.

Надалі міський голова Н.М. Дзюба обговорила питання стосовно підготовки до святкування 61-ї річниці надання Яготину статусу міста. Робота над організацією свята триває.

До міста Яготина цього року завітають поважні гості з України та закордону. Концертна програма свята обіцяє бути дуже насиченою. На сцені стадіону «Колос» виступатимуть як дитячі творчі колективи і талановита молодь міста, так і відомі українські виконавці.

Також передбачено зони продажу та атракціонів для дітей.