Засідання позачергової вісімнадцятої сесії Яготинської міської ради VII скликання

Дата: 21.04.2017 15:09

Фото без опису21 квітня під головуванням міського голови Н.М. Дзюби відбулось засідання позачергової вісімнадцятої сесії Яготинської міської ради, на розгляд якої  було винесено 4 питання.

На сесії міської ради були присутні: головний лікар комунального закладу «Яготинський центр медико-санітарної допомоги» І.І. Сахно, керівники комунальних підприємств Яготинської міської ради «Комунальник» А.В. Стріха та «Яготинська ЖЕК» О.В. Білаш, жителі міста, а також представники засобів масової інформації.

На початку сесії депутати з метою реалізації пріоритетних напрямків природоохоронної роботи, стабілізації екологічної ситуації та зменшення впливу техногенних забруднень довкілля, раціонального використання природних ресурсів, захисту здоров’я населення та формування у мешканців міста екологічної культури затвердили Програму охорони навколишнього природного середовища Яготинської міської ради на 2017-2020 роки.

Перший заступник міського голови С.О. Овчаренко наголосив, що відповідно до зазначеної програми передбачено виконання заходів:
- розробка робочого проекту «Будівництво комплексу по переробці твердих побутових відходів потужністю 7000 тон/рік по вул. Кільцева в м. Яготині Київської області» /2017 рік/;
- будівництво комплексу по переробці твердих побутових відходів потужністю 7000 тон/рік по вул. Кільцева в м. Яготині Київської області /2017-2018рр/;
- розробка робочого проекту «Нове будівництво полігону  твердих побутових відходів КП Яготинської міської ради «Комунальник» / 2018 рік/;
- озеленення вулиць на території міської ради, закупівля та висадка саджанців дерев /2017-2020 рр./;
- розробка робочого проекту з екологічного оздоровлення русла річки Ржавець /2017-2020 рр./;
- реконструкція КНС № 1 з заміною насосного обладнання за адресою: Київська область, м. Яготин, вул. Пирятинська 8/1 /2017-2018 рр./;
- реконструкція КНС № 2 з заміною насосного обладнання за адресою: Київська область, м. Яготин, вул. Шевченка, 121 /2017-2018 рр./;
- виготовлення робочого проекту «Реконструкція очисних споруд в м. Яготині Київської області продуктивністю 4 тис. м3/добу» /2017 рік/;
- реконструкція очисних споруд в м. Яготині Київської області продуктивністю 4 тис. м3/добу /2018-2020 рр./;
- розробка робочого проекту організації територій та об'єктів природно-заповідного фонду /2018 рік/.

Надалі депутати внесли зміни до рішення Яготинської міської ради від 15.12.2016 № 641-14-VIІ «Про міський бюджет м. Яготина на 2017 рік» та до Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженого рішенням Яготинської міської  ради 18.10.2016 № 578-12-VII.