Асоціація міст України оголошує конкурс на визначення учасників практикуму з галузевої законотворчості та адвокасі для посадових осіб місцевого самоврядування, за напрямом «земля та комунальне майно», що відбудеться в м. Києві 22-23 лютого 2018 року

Дата: 05.02.2018 15:11

Фото без описуАсоціація міст України в рамках проекту «ПУЛЬС», що впроваджується за підтримки USAID, спільно з Апаратом Верховної Ради України продовжує серію навчальних заходів - практикумів з галузевої законотворчості та адвокасі для посадових осіб місцевого самоврядування

Під час практикумів слухачі опанують базові принципи законотворчої роботи та законодавчого процесу, отримають практичні знання і навички з розробки проектів нормативно-правових актів та супровідних документів, вивчать можливості використання інструментів лобіювання та адвокасі, ознайомляться з роботою Верховної Ради України.

По завершенню тренінгу учасникам будуть видані сертифікати.

АМУ забезпечує проживання та харчування учасників. Проїзд за рахунок відрядження.

Учасники практикумів визначаються на конкурсній основі з числа посадових осіб місцевого самоврядування з громад-членів АМУ.

За інформацією офіційного веб-сайту Асоціація міст України.