Особистий прийом громадян

Дата: 28.02.2018 15:11

28 лютого міський голова Н.М. Дзюба провела особистий прийом громадян, під час якого до очільниці міста звернулись яготинці з вирішення питань комунального господарства.

Зокрема, колективне звернення жителів будинку № 2 по вул. Каштанова Алея щодо проведення ремонтних робіт покрівлі.

В ході особистого прийому яготинці отримали роз'яснення та необхідні консультації, а відповідальним працівникам міської ради були надані відповідні доручення.

Заступник міського голови О.І. Федина консультувала яготинців з питань соціального захисту населення.

До секретаря Яготинської міської ради Т.І. Рубанчук звернулись громадяни щодо надання характеристик та обстеження житлово-побутових умов депутатами Яготинської міської ради VII скликання.

Протягом робочого дня працівники відділу Яготинської міської ради видають довідки та надають громадянам роз’яснення з різних питань.