A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Засідання тридцять другої сесії Яготинської міської ради VII скликання

Дата: 08.02.2018 15:12
Кількість переглядів: 296

06 березня 2018 року об 11.00 відбудеться засідання тридцять другої сесії Яготинської міської ради сьомого скликання в залі Яготинської міської ради за адресою: м. Яготин, вул. Незалежності, 67. 

На розгляд сесії міської ради винесено питання:

1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету м. Яготина за  2017 рік.

2.Про затвердження порядку відрахування до міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, які належать до комунальної власності міста Яготина.

3.Про звіт начальника Комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» Стріхи А.В. про роботу комунального підприємства за 2017 рік.

4.Про звіт начальника Комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора» Білаша О.В. про роботу підприємства за 2017 рік.

5.Про звіт начальника Комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинське ВУ ВКГ» Дзюби М.І. про роботу комунального підприємства за 2017 рік.

6.Про звіт начальника Комунального підприємства Яготинської міської ради «Міськсвітло» Білаша В.М. про роботу підприємства за 2017 рік.

7.Про звіт начальника спеціалізованого комунального підприємства Яготинської міської ради «Ритуал» Смаглія І.М. про роботу підприємства у 2017 році.

8.Про звіт головного редактора Комунального підприємства Яготинської міської ради «Редакція газети «Яготин – місто моє» Я.А. Ревенко про роботу комунального підприємства за 2017 рік.

9.Про стан виконання Програми соціального захисту окремих категорій населення міста Яготин на 2016-2017 роки» у 2017 році.

10.Про стан виконання «Програми Яготинської міської ради з відзначення державних, професійних та міських  свят, ювілейних дат, заохочення колективів, окремих громадян, здійснення представницьких та інших заходів» у 2017 році

11.Про хід виконання Програми розвитку земельних відносин на території Яготинської міської ради за 2017 рік.

12.Про хід виконання Програми утримання  та розвитку стадіону «Колос»  Яготинської міської ради за 2017 рік.

13.Про хід виконання «Програми підтримки Комунального підприємства Яготинської міської ради«Редакція газети «Яготин-місто моє» за 2017 рік.

14.Про хід виконання Програми охорони навколишнього природного середовища Яготинської міської ради за 2017 рік.

15.Про хід виконання Програми розвитку вулично-дорожньої мережі, утримання автомобільних доріг та забезпечення безпеки руху на автомобільних дорогах та вулицях міста Яготин за 2017 рік.

16.Про затвердження Програми Яготинської міської ради з відзначення державних, професійних та міських  свят, ювілейних дат, заохочення колективів, окремих громадян, здійснення представницьких та інших заходів на 2018- 2020 роки.

17. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Яготин пішохідного мосту, який належав ДП «Яготинський цукровий завод».

18.  Про перелік довідок, що видаються Яготинською міською радою.

19. Земельні питання.

20. Різне.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень