Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради

Дата: 16.07.2018 15:15

16 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під керівництвом міського голови Н.М. Дзюби з  керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату Яготинської міської ради.

В нараді також взяли участь: секретар міської ради Т.І. Рубанчук, перший заступник міського голови С.О. Овчаренко, заступник міського голови О.І. Федина.

На початку наради було заслухано звіти керівників комунальних підприємств міста за період роботи з 09.07.2018 по 15.07.2018.

Крім цього, міський голова Н.М. Дзюба надала доручення відповідальним виконавцям з актуальних питань життєзабезпечення населення міста.