Оперативна нарада з начальниками відділів апарату міської ради

Дата: 15.05.2017 15:16
Кількість переглядів: 777

Фото без опису15 травня відбулась оперативна нарада з начальниками відділів апарату міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

Очільник міста Дзюба Н.М. наголосила, що з метою реалізації заходів спрямованих на поліпшення стану довкілля, примноження зелених насаджень, поліпшення естетичного, санітарного стану об’єктів масового перебування та відпочинку населення 18 травня 2017 року в місті Яготин буде проведено Загальноміську Толоку.

Заступник міського голови О.І. Федина ознайомила присутніх з планом підготовки до проведення четвертого традиційного дитячого турніру з футболу, присвяченого пам’яті тренера – викладача Яготинської районної ДЮСШ Ю.Г. Крижевицького, а також з програмою прийому делегації з Польщі.

Олена Іванівна, заступник міського голови доповіла про участь 27-28 квітня у практикуму із галузевої законотворчості з питань охорони здоров’я для фахівців органів місцевого самоврядування, який пройшов у Верховній Раді України.

Додатково Олена Іванівна наголосила, що під час практикуму учасників було ознайомлено із законодавчою процедурою та правилами оформлення проектів законів, з нормативно-правовими актами органів місцевого самоврядування, а під час круглого столу з питань управління охороною здоров’я обговорювалися питання реформування галузі охорони здоров'я. Метою таких зустрічей є вивчення базових принципів законотворчої роботи та законодавчого процесу, отримання практичних знань і навиків із розробки проектів нормативно-правових актів та супровідних документів, ознайомлення з роботою Верховної Ради України. 

За результатами оперативної наради міським головою Дзюбою Н.М. були надані відповідні доручення працівникам міської ради.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора