Навчальний візит

Дата: 25.04.2018 15:16

Фото без опису25 квітня у Вінницькому центрі розвитку місцевого самоврядування розпочався навчальний візит на тему: "Регіональний та місцевий економічний розвиток" організований Київським відокремленим підрозділом Установи "Центр розвитку місцевого самоврядування" за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону України.

У поїздці беруть участь: секретар Яготинської міської ради Т.І. Рубанчук, депутат Яготинської міської ради VII скликання Л.В. Дзюбак, начальник відділу з питань юридичного забезпечення та земельних відносин апарату міської ради О.М. Кудрявський.

Представники Яготинської міської ради протягом 25-27 квітня ознайомляться з політикою економічного розвитку м. Вінниці, Іванівської, Лука-Мелешківської, Немирівської та Іллінецької об’єднаних територіальних громад.

Інформацію про поїздку читайте на офіційному сайті Яготинської міської ради.