Участь у колегії

Дата: 22.11.2018 15:20

Фото без опису22 листопада заступник міського голови О.І. Федина взяла участь у засіданні виїзної колегії в приміщенні Фарбованського НВК, яка відбулась під головуванням голови Яготинської районної державної адміністрації В.С. Шмигановського.

Під час засідання були розглянуті питання:

1. Про хід виконання постанови Кабінету Міністрів України  "Про схвалення Загальнодержавної програми "Здоров'я 2020: український вимір".

2. Про роботу виконавчого комітету Фарбованської сільської ради.

3. Про заключення договорів з керівниками підприємств щодо залучення снігоприбиральної техніки на час погіршення погодних умов в зимовий період 2018-2019 років.

4. Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.

5. Про роботу Переяслав-Хмельницького відділення ПАТ «Київоблгаз».

6. Про підведення підсумків галузей сільськогосподарського виробництва району за 2018 рік.

7. Про стан використання земель сільськогосподарського призначення на території Яготинського району.

8. Про роботу виконавчих комітетів Двірківщинської, Панфильської сільських рад щодо виконання ними делегованих повноважень.

За результатами засідання головою Яготинської райдержадміністрації В.С. Шмигановським були надані відповідні доручення.