Робоча нарада з фізичними особами - підприємцями з питань здійснення виїзної торгівлі на території м.Яготина

Дата: 01.08.2017 15:27

01.08.2017 року в приміщенні Яготинської міської ради відбулася робоча нарада з фізичними особами – підприємцями під головуванням міського голови Н.М.Дзюби  з питань здійснення виїзної торгівлі овочевими та баштанними культурами на території  м.Яготина.

Участь у нараді взяли : перший заступник міського голови С.О.Овчаренко, начальник відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради Ю.В.Михайлов, начальник Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького ВП ГУ НП у Київській області  Миколаєнко В.В., начальник  сектору превентивної діяльності Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького ВП ГУ НП у Київській області О.Б.Маслюк та фізичні  особи - підприємці м.Яготина. Як  зазначила Наталія Миколаївна, що 11.07.2017 на засіданні виконавчого комітету Яготинської міської ради прийнято рішення «Про затвердження розміщення тимчасових наметів і яток для торгівлі та визначення місць для розміщення тимчасових наметів для здійснення виїзної торгівлі на території Яготинської міської ради». Даним рішенням визначені місця для розміщення тимчасових наметів і яток для проведення тимчасової торгівлі на території міста. Крім цього, на останньому засіданні виконавчого комітету Яготинської міської ради 27.07.2017 року, кожній фізичній особі-підприємцю, які звернулися  до міської ради  щодо надання дозволу на виїзну торгівлю баштанними культурами та овочами на території  міста  було надано дозвіл, в якому чітко зазначено дотримуватися  порядок  розміщення тимчасових наметів і яток для торгівлі та визначені  місця щодо розміщення тимчасових наметів та здійснення виїзної торгівлі на території міста. А також забороняється проводити торгівлю з автомобіля та розміщувати його поряд з місцем торгівлі. Міський голова, звернулася з проханням до фізичних осіб – підприємців дотримуватись ряду вимог передбачених законодавством України та Правил благоустрою на території міста Яготина. Вразі недотримання норм чинного законодавства та порядку проведення торгівлі на території міста, підприємці або його наймані працівники будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.