Віддаючи шану видатному сину українського народу

Дата: 10.03.2019 14:33

Фото без опису9 березня біля скульптурної композиції Великого Кобзаря, що розташована поблизу Яготинського районного будинку культури, відбувся урочистий захід з нагоди 205-річниці від дня народження відомого поета і письменника Тараса Шевченка.

До пам’ятника Кобзареві прийшли з квітами керівники міста та району, представники установ та організацій, громадськість.

Тарас Григорович Шевченко – це коштовна перлина в неосяжному океані світової культури - людина, яка присвятила своє життя збереженню і поширенню самобутньої народної мудрості тісно пов'язаною з стародавньою православною козацькою культурою і звичаями України.

Це – символ України, її душа, її серце. Слово поета живе донині і буде жити в віках та поколіннях і ми віддаємо шану видатному сину українського народу, декламуючи його твори та пам’ятаючи його безсмертний Заповіт.

Вшановуючи Кобзаря, вклоняємось за його безсмертне слово і просимо у Бога Шевченкової віри у щасливе майбутнє рідної України!

Живи, поете, в бронзі і в граніті,

живи, поете, в пам’яті людській,

живи в піснях, живи у «Заповіті»,

у слові праведнім, у славі віковій!