Діти — це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя!

Дата: 31.05.2019 15:00

В день дитинства  миру на землі

Наше літо ніжиться в теплі

В день дитинства в селах  і містах

Розливайся пісня на вустах!

Тож напередодні Міжнародного дня захисту дітей в дружній, сімейній атмосфері, відбулися святкові заходи для наших юних яготинців. На свято завітало багато гостей. З вітальним словом до присутніх звернулися: голова Яготинської районної державної адміністрації В.С. Шмигановський, заступник голови Яготинської районної ради В.А. Потельчак, Яготинський міський голова Н.М. Дзюба. "Бажаю, щоб сьогодні й кожного наступного дня дитячі серця відчували тепло та любов, а всі зусилля дорослих єднались заради їх щасливого майбутнього. Сподіваюсь, що маленькі яготинці виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю свого рідного міста", - зазначила Наталія Миколаївна. Після теплих слів, за досягнення високих результатів у спорті в обласних змаганнях та з нагоди Дня захисту дітей, Наталія Миколаївна вручила подяки міського голови.

тренеру-викладачу відділення з художньої гімнастики Яготинської дитячо-юнацької спортивної школи – Ірині  Володимирівні Величко;

тренеру-викладачу відділення з легкої атлетики Яготинської дитячо-юнацької спортивної школи – Олені Олександрівні Осауленко;

тренеру-викладачу відділення з футболу Яготинської дитячо-юнацької спортивної школи  - Дмитру Ігоровичу Панченку;

тренеру-викладачу відділення з дзюдо Яготинської дитячо-юнацької спортивної школи – Віктору Вікторовичу Семперовичу;

тренеру-викладачу відділення з художньої гімнастики Яготинської дитячо-юнацької спортивної школи – Жанні Михайлівні Черененко;

тренеру-викладачу відділення з легкої атлетики Яготинської дитячо-юнацької спортивної школи – Світлані Володимирівні Яценко.

Також, за високі досягнення у реалізації учнівського проекту «Відкривай Україну», відзнаки у громадському житті міста  та з нагоди Дня захисту дітей подяка голови Яготинської міської ради та  подарунок вручено учасникам команди «Ніхто крім нас» в особі ментора команди, педагога-організатора Яготинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Ольги Василівни Ткаленко.

Звісно, що українські діти – це талановиті юні співаки, танцюристи, музиканти, художники, які радують очі і душі всього світу. Довести цей незаперечний факт взялися і молоді яготинські таланти.

Дуже музика хай грає,

Наше свято вже триває,

Зараз всі ми пожартуєм,

Поспіваєм й потанцюєм!

Наші юні таланти зразкового хореографічного колективу  «Лабіринт», Яготинської дитячої  музичної школи; танцювального колективу «Арабеск», Яготинського районного будинку культури; вихованці дитячо-юнацької спортивної школи ансамблю «Віста» та зразкового дитячого хореографічного колективу «Барвінок», Яготинської дитячої школи мистецтв подарували присутнім запальні та зворушливі танці.

Учасники дійства виконали чудові пісні. Це наші юні таланти: Аня Редька, Олександр Хорольський, Кіра Гаврись, Катя Друченко, Саша Дендорф, а вокальне тріо з багатодітної сім´ї Фріц подарувало «Молитву за Україну».

Святкування було насичене різними дійствами. Працівниками будинку дитячої творчості проводились майстер класи для дітей, казкові герої "Планети Щастя" - розважально-ігрову програму, а Громадська організація при Яготинській РДА - квест-гру «Літній фреш».

До уваги присутніх працівники поліції сформували виставку поліцейської техніки, озброєння та спецзасобів, проводились демонстрації дій працівників Яготинського відділення поліції в різних штатних ситуаціях. Адже всі ми бажаємо, щоб був у світі мир, хай цвіте на личках дітей радісна усмішка і хай дзвенить веселий дитячий сміх, хай всіх нас вітає кожного дня привітне сонечко.

Тож і ми, дорослі, маємо робити все аби їх дитинство було щасливим і безхмарним.