A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Поїздка в Красногірський жіночий монастир

Дата: 31.07.2017 14:35
Кількість переглядів: 637

28 липня, за сприяння Яготинської міської ради, відбулася поїздка голів первинних ветеранських організацій м. Яготина та громадських інспекторів Яготинськкої міської ради з контролю за дотримання  правил  перевезення  пасажирів міським громадським автотранспортом в Свято-Покровський Красногірський жіночий монастир.

Монастир розташований поблизу містечка Золотоноша Черкаської області. Заснований він на початку 17-го століття ченцем з Константинополя. Спочатку монастир був чоловічим, а в 1789 році - став жіночим. Як і багато монастирів - був закритий в 1922 році, а під час Великої Вітчизняної війни - в 1941 – відкритий, і з тих пір живе своїм життям. В монастирі на сьогодні живе 120 черниць і послушниць, які своїми щоденними молитвами та повсякденною працею дбають про нього. 

Відвідувачів монастир вразив своєю красою: надзвичайно красивий біло-блакитний Спасо-Преображенський собор,  територія обителі, яка також вражає чистотою, порядком. Собор такий же красивий і всередині - чудовий іконостас, цілющі ікони. Головна святиня монастиря - Ікона Дубенська Божа Матір, яка чудовим чином проявилась на дубі і є цілющою та чудотворною.
       Є на території церковна лавка, де можна придбати ікони, свічки, чернечі келії і трапезна. Яготинці мали можливість покуштувати страви, які черниці готують у печі, запалюючи дрова вогнем із Спасо-Преображенського собору.

Ще одне дивовижне місце в монастирі відвідали яготинці - Святе Джерело Святителя Софронія, в якому цілюща вода! Біля джерела є закриті кабінки, в яких яготинці мали можливість омитися та очиститись. Поїздка залишила багато приємних вражень для ветеранів та надію на нові поїздки« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень