Яготинський район, Київська область

Уряд підтримав проект Закону України «Про засади адміністративно-територіального устрою України»

21 лютого Кабінет Міністрів України схвалив для внесення на розгляд Верховної Ради дуже важливий для реформи місцевого самоврядування проект Закону України «Про засади адміністративно-територіального устрою України».

Законопроект:

Визначає:

• Поняття за принципові засади адмінтерустрою України.

• Систему адмінтерустрою, в тому числі з формуванням громад на основі одного або кількох населених пунктів (ОТГ).

• Поняття меж адмінтеродиниць та принципи їх проходження.

Передбачає:

• Порядок утворення, реорганізації, ліквідації адмінтеродиниць, встановлення та зміни їхніх меж.

• Порядок віднесення населених пунктів до сіл, селищ, міст та їх перейменування.

• Порядок державної реєстрації адмінтеродиниць.

Асоціація міст України підтримує цей законопроект. У документі враховано принципові пропозиції АМУ.

Прийняття закону «Про засади адміністративно-територіального устрою України» Верховною Радою має стати вагомим імпульсом для прискорення реформи та побудови цілісної ефективної системи місцевого самоврядування в нашій країні.

З законопроектом можна ознайомитися за посиланням (завантажити)

За інформацією Асоціації міст України