Особистий прийом громадян

Дата: 22.11.2017 15:50

22 листопада міський голова Н.М. Дзюба провела особистий прийом громадян, під час якого до очільниці міста звернулись яготинці за допомогою у вирішенні питань: транспорту, соціального захисту населення, комунального господарства, житлової політики. До очільниці міста звертались громадяни і  з пропозиціями по корпоративному мобільному зв’язку.

В ході особистого прийому яготинці отримали роз'яснення та необхідні консультації, а відповідальним працівникам міської ради та керівникам комунальних підприємств міської ради були надані відповідні доручення.

До першого заступника міського голови С.О. Овчаренка громадяни звернулись із питаннями проведення ремонтних робіт Яготинським РП ПРАТ «Київобленерго».

Заступник міського голови О.І. Федина консультувала яготинців з питань соціального захисту населення.

До секретаря Яготинської міської ради Т.І. Рубанчук громадяни звернулись із питаннями надання довідки про соціально-майновий стан призовника,  характеристик на громадян, обстеження житлово-побутових умов депутатами Яготинської міської ради VII скликання, а також щодо соціального захисту населення.

Протягом робочого дня працівники відділу Яготинської міської ради видавали довідки та надавали роз’яснення громадянам з різних питань.