Вітання учасників бойових дій Другої світової війни з наступаючим святом – Днем Перемоги

Дата: 08.05.2019 15:52

Фото без опису8 травня, в День пам’яті та примирення, Яготинська міська рада, в особі виконувача обов’язків міського голови С.О. Овчаренка, привітала сивочолих ветеранів, які проживають в місті з 74-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Сергій Олександрович подякував ветеранам, які мужньо здолали вогненні фронтові дороги, чесно виконавши свій військовий та громадянський обов'язок і завдяки яким Україна була окупована, але не зломлена, загарбана, але не поставлена на коліна.

До вітальних слів долучились: керуючий справами виконавчого комітету міської ради В.А. Галицький та голова Яготинської міської територіальної організації ветеранів війни, праці і військової служби О.К. Колесник.

Скільки б не минуло років з дня Великої Перемоги, ми ніколи не забудемо, якою ціною вона дісталася нашій Батьківщині!

9 травня назавжди залишиться в пам’яті народу, як найсвітліший та найвеличніший день – День вічної і незгасної пам’яті по загиблих в роки Другої Світової війни, і ніколи не згасне пам’ять про всіх тих, хто поліг у боях та віддав своє життя для нашого щастя.

Фото: головний редактор газети "Яготин - місто моє" Я.А. Ревенко